Biała Perła

Śrem, ul. Kopernika 23a

„Biała Perła” to nowoczesny i w eleganckim stylu budynek mieszkalny usytuowany przy ul. Kopernika w centralnej części Śremu.  Inwestycję charakteryzują dopracowane układy mieszkań umożliwiające funkcjonalne zaaranżowanie wnętrz.

Ogródki przynależne do mieszkań parterowych są idealne do zabaw dla dzieci, jak i letnich grillów. Balkony na kondygnacjach II,III i IV umożliwią spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Praktyczne rozwiązania, charakterystyczne detale, dużo zieleni, to elementy wyróżniające budynek. W sąsiedztwie znajduje się : szkoła, przedszkole, market spożywczy i poczta.

Bezpieczna okolica w atrakcyjnym mieście w pobliżu ośrodków kulturalno – sportowych, rekreacyjnych, edukacyjnych. Jest to ciekawie zaprojektowany budynek, w którym znajduje się 16 mieszkań o metrażach od 31,96 do 42,78 m2 . Sugerowane lokale mieszkalne są nie tylko przestronne, ale także funkcjonalne. W mieszkaniach na ostatniej kondygnacji mają państwo większe możliwości co do aranżacji wnętrz, ze względu na ich wysokość do 3,5m.

Mieszkania:

  • Kawalerka: 31.96 – 32.44  m²
  • 2 pokojowe: 33.42 – 42.78 m²

Mieszkania bezczynszowe.
Inwestycja w programie MDM.

Zdjęcia z budowy

Rzuty mieszkań