Royal Park

ul. Pogodna, Kościan

Proponujemy Państwu nowoczesne osiedle mieszkaniowe, będące przykładem funkcjonalnej i eleganckiej architektury. Bliskość sklepów, szkół, przedszkoli oraz dogodny dojazd sprawiają, że oferta jest jeszcze bardziej atrakcyjna.

Wkraczając w kolejny etap budowy Osiedla Royal Park powstały już następne 3 budynki wchodzące w skład kompleksu.

Powstałe osiedle w centrum miasta przy ulicy Pogodnej w Kościanie, składa się z ośmiu budynków z kompleksami mieszkalnymi o bardzo ciekawym projekcie architektonicznym. W pierwszych pięciu budynkach znajduje się 14 przestronnych lokali mieszkalnych.

Powstałe budynki nr 6-8 będą wzbogacone garażami podziemnymi, także z miejscami przystosowanymi dla osób niepełnosprawnych. Projektowany budynek to zespół 15 ustawnych i przestronnych mieszkań rozłożonych na trzech kondygnacjach.

W ofercie sprzedażowej mieli Państwo do wyboru mieszkania 2 i 3 pokojowe o rozpiętości od 38 m ² do 58 m ². Mieszkania te, zaprojektowane zostały w taki sposób, by ułatwić swobodną aranżację poszczególnych pomieszczeń. Lokale mieszkalne usytuowane na parterze budynku mają dostęp do wydzielonych ogródków, z których mogą korzystać właściciele tych mieszkań. Mieszkania umieszczone na I jak i na II piętrze mają dostęp do przestronnych balkonów.

Ogromnym atutem tego osiedla, jest bardzo dobra lokalizacja oraz komunikacja z dynamicznie rozwijającą się częścią miasta.

Terminy zakończenia inwestycji:

  • budynki 1 – 5

sierpień 2017r.

  • budynki 6-8

luty 2018r.

Mieszkania:

  • 2 pokojowe: 37,93 – 48,54 m²
  • 3 pokojowe: 48,56 – 58,41 m²

Mieszkania bezczynszowe

Rzuty mieszkań – budynki 1-5
Rzuty mieszkań – budynek 6Rzuty mieszkań – budynek 7Rzuty mieszkań – budynek 8Rzuty mieszkań – budynek 9
Rzut komórek lokatorskich w budynku nr 9


Rzuty mieszkań – budynek 10
Rzuty mieszkań – budynek 11